ElectronicBooks.pl

Oczy Ognia - Heather Graham

E-book Oczy Ognia - Heather Graham Oczy Ognia
Autor: Heather Graham
Wydawca: HarperCollins
Cena: 24.99
Stara cena: 24.99
Kategoria: kryminał, sensacja, thirller
Formaty: EPUB (znak wodny), Mobi (znak wodny)
Typ: ebook
ISSN: 978-83-238-9644-9

Kup e-booka Oczy Ognia - Heather Graham

Głęboko na dnie oceanu spoczywa bezcenny skarb, ukryty pod pokładem starego angielskiego galeonu, który zatonął tu przed wiekami w niewyjaśniony sposób. Dla Samanthy ów skarb jest przekleństwem - najpierw jej ojciec, a potem najlepszy przyjaciel, zginęli, nurkując w poszukiwaniu bogactwa i przygód. Podobny los spotkał wszystkich, którzy próbowali rozwikłać ponurą tajemnicę sprzed lat. Samantha, wstrząśnięta śmiercią najbliższych, usiłuje zapomnieć o skarbie, statku i tragicznych wydarzeniach. Niestety, nie dane jej będzie zaznać spokoju...

Kiedy w turystycznym ośrodku na karaibskiej wyspie pojawia się Adam O'Connor, dawny kochanek Samanthy, wydarzenia nabierają tempa. Dziewczynie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo...

E-book Płomienie śmierci - Alex Kava Płomienie śmierci Alex Kava (HarperCollins)
Za jedyne 29.99
Stara cena: 29.99kryminał, sensacja, thirller

W Waszyngtonie płonie kolejny budynek. Tym razem w zgliszczach policja odnajduje ciało młodej kobiety. Śledztwo prowadzi agentka Maggie O’...

E-book Czarna lista - Frederick Forsyth Czarna lista Frederick Forsyth (Wydawnictwo Albatros)
Za jedyne 29.90
Stara cena: 29.90kryminał, sensacja, thirller

Najnowszy, długo wyczekiwany tytuł Fredericka Forsytha , mistrza thrillera politycznego – trzymająca w napięciu powieść sensacyjna. ...

E-book Porucznik Borewicz. Brudna sprawa. Tom 7 - Krzysztof Szmagier Porucznik Borewicz. Brudna sprawa. Tom 7 Krzysztof Szmagier (Platiner/agoy.pl)
Za jedyne 3.69
Stara cena: 3.69kryminał, sensacja, thirller

Opowiadanie oparte na motywach scenariusza serialu 07 zgłoś się . Z pewnością przypomni przygody przystojnego Porucznika Borewicza , prze...

E-book Barwy zemsty - Diana Palmer Barwy zemsty Diana Palmer (HarperCollins)
Za jedyne 24.99
Stara cena: 24.99romans

W wieku zaledwie osiemnastu lat Meredith Ashe została zmuszona do opuszczenia rodzinnego Billings w Montanie na skutek intrygi matki Cyrusa Hardena...

E-book Prawda ognia - Maria V. Snyder Prawda ognia Maria V. Snyder (HarperCollins)
Za jedyne 24.99
Stara cena: 24.99fantastyka

Groźna i potężna kasta magów pragnie zawładnąć ziemią i zaświatami. Iksja i Sycja, dwa wrogie państwa, teraz muszą połączyć sił...

E-book Wielki chłód - Katarzyna Rygiel Wielki chłód Katarzyna Rygiel (Zysk i S-ka)
Za jedyne 27.00
Stara cena: 27.00kryminał, sensacja, thirller

Czy łatwo pomylić fikcję z rzeczywistością? Janusz Krzyżanowski, autor kryminałów cieszących się umiarkowaną popularnością, jest ...

E-book Morderstwo w Mezopotamii - Agata Christie Morderstwo w Mezopotamii Agata Christie (Wydawnictwo Dolnośląskie)
Za jedyne 16.99
Stara cena: 16.99kryminał, sensacja, thirller

Agata Christie, żona archeologa Maxa Mallowana, znała realia życia na wykopaliskach. Narratorką powieści uczyniła pielęgniarkę wynajętą p...

E-book Obywatel - Wojciech Piotr Kwiatek Obywatel Wojciech Piotr Kwiatek (Zysk i S-ka)
Za jedyne 28.00
Stara cena: 28.00kryminał, sensacja, thirller

Oprawcom na usługach systemu komunistycznego mogło się wydawać, że już zawsze pozostaną bezkarni. Uniewinniani przez kolejne sądy w nowej, ...

E-book Podróżą każda miłość jest - Iwona Jurczenko-Topolska Podróżą każda miłość jest Iwona Jurczenko-Topolska (Wydawnictwo Muza)
Za jedyne 31.99
Stara cena: 31.99kryminał, sensacja, thirller

On – kanadyjski biznesmen, emigrant polityczny z 68 roku, właśnie wrócił do kraju po dwudziestoletniej przerwie. Ona – znakomi...

E-book Psychoza i śmierć - J.D Robb Psychoza i śmierć J.D Robb (Prószyński Media)
Za jedyne 27.20
Stara cena: 27.20kryminał, sensacja, thirller

Po latach służby w policji Eve Dallas uważa, że już nic jej nie zaszokuje. A jednak... To był jeden z tych barów w centrum miasta,...

E-book Kątem oka - Dean Koontz Kątem oka Dean Koontz (Wydawnictwo Albatros)
Za jedyne 35.00
Stara cena: 35.00kryminał, sensacja, thirller

Danie dla smakoszy – akcja, dramat, science fiction doprawione apetyczną szczyptą horroru Bezwzględnego mordercę nękają koszmary sen...

E-book Dyrektywa Jansona - Robert Ludlum Dyrektywa Jansona Robert Ludlum (Wydawnictwo Albatros)
Za jedyne 29.50
Stara cena: 29.50kryminał, sensacja, thirller

Paul Janson w młodości walczył w Wietnamie pod dowództwem sadystycznego psychopaty Alana Demaresta. Po powrocie do kraju przystał do supe...

E-book Wierny przyjaciel - Ola Dahl Kjell Wierny przyjaciel Ola Dahl Kjell (Czarne)
Za jedyne 20.00
Stara cena: 20.00kryminał, sensacja, thirller

Dla Frankena Frølicha miała to być kolejna zwyczajna sprawa. W czasie policyjnej akcji zatrzymał Veronikę Undset, młodą kobietę podejrzaną...

E-book Pożegnanie wolności - Sara Blaedel Pożegnanie wolności Sara Blaedel (Prószyński Media)
Za jedyne 30.40
Stara cena: 30.40kryminał, sensacja, thirller

Na Skelbækgade w dzielnicy Vesterbro nocą znaleziono zamordowaną kobietę, której bestialsko podcięto gardło. Asystent kryminalna Louise Rick...

E-book Śmiertelna gra - Michael Marshall Śmiertelna gra Michael Marshall (Wydawnictwo Albatros)
Za jedyne 29.90
Stara cena: 29.90kryminał, sensacja, thirller

Doskonała praca, cudowna żona, piękny dom – Bill Moore prowadzi wręcz idealne życie.  Wszystko układa się doskonale, aż do dnia...

E-book Zaufaj mi - Brenda Novak Zaufaj mi Brenda Novak (HarperCollins)
Za jedyne 24.99
Stara cena: 24.99kryminał, sensacja, thirller

ZAUFAJ MI. To już nie potrwa długo. Dostanę cię. Skończę to, co zacząłem… Sky Kellerman została brutalnie zaatakowana we w...

E-book Ogród zła - Graham Masterton Ogród zła Graham Masterton (Wydawnictwo Albatros)
Za jedyne 23.50
Stara cena: 23.50kryminał, sensacja, thirller

Jim obdarzony jest niezwykłym darem: potrafi komunikować się ze zmarłymi. Kiedy Jim powraca po wakacjach do szkoły, by rozpocząć nowy semestr...

E-book Niemowa - Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt Niemowa Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt (Czarna Owca)
Za jedyne 34.99
Stara cena: 34.99kryminał, sensacja, thirller

W domu w Torsby zostają zamordowani członkowie rodziny Carsltenów ‒ matka, ojciec i dwoje dzieci. Wszyscy zginęli od strzałów oddanych z bl...

E-book Pokoje do wynajęcia - Valerio Varesi Pokoje do wynajęcia Valerio Varesi (Rebis)
Za jedyne 24.90
Stara cena: 24.90kryminał, sensacja, thirller

Inne oblicze Włoch. Inne oblicze kryminału. Lektura obowiązkowa dla miłośników Donny Leon i Andrei Camilleriego. Inne oblicze Włoch. ...

E-book Zachód słońca na Santorini - Emma Darcy Zachód słońca na Santorini Emma Darcy (HarperCollins)
Za jedyne 8.99
Stara cena: 8.99romans

Przypadkowe spotkanie Christiny i greckiego magnata branży winiarskiej Ariego Zavrosa jest zaskoczeniem dla nich obojga. Przed sześcioma laty prze...